Jakub Porada z TVN poinformował dzisiaj na spotkaniu autorskim, które odbyło się w „Planeta11”, że w najbliższą sobotę stacja pokaże Olsztyn w kilku odsłonach, w programie Dzień Dobry TVN (powtórka w niedzielę w TVN Bis).

Jakub Porada ściągnął tłumy do Planety 11. Dziennikarz jest specjalistą od taniego podróżowania, prowadzącym popularną serię w Dzień Dobry TVN: „Porada da Radę” oraz „Pora na Polskę”. Obecnie prowadzi również podróżniczy cykl w TVN24 ,,Polska na Weekend’’. Jest autorem i prowadzącym program ,,Pokaż nam świat” w TVN24Bis, a także program ,,Porada na weekend’’ w Travel Channel.

-Niezależnie od tego, ile masz lat i jak gruby jest twój portfel możesz podróżować niemal co tydzień, ciesząc się poznawaniem nowych miejsc i ludzi – stwierdził na spotkaniu Jakub Porada. Podczas spotkania dziennikarz podpowiedział w jaki sposób wybrać się w cotygodniową podróż za niewielkie pieniądze oraz jak umiejętnie wyszukać bilety, noclegi i stworzyć ciekawy plan weekendowych podróży. Na bieżąco, na ekranie można było obserwować proces polowania na okazje i promocję.

Po spotkaniu dziennikarz podpisywał dedykacje na swoich książkach, fotografował się z czytelnikami.

Jakub Porada – wieloletni dziennikarz i prezenter telewizyjny współpracujący z TVN, TVN24, TTV, ale także wykładowca uniwersytecki, autor książek: „Chłopaki w sofixach’’ (2011); „Niezły numer, czyli dziewczyny w białych tenisówkach” (2017); „Porada na radę” (2014); „Polska da radę” (2015); „Porada na Europę” (2016) i najnowszej „Porada na Europę 2” (2018).